Müügimeeskond

Martin Kull

 

 

 

 

Kaido Triebstok

 

Martin Kull

StandardOffice ärisuuna juht

 

martin.kull@standard.ee

Tel: 650 9353

Mobiil: 520 2303

 

Viljar Hiienõmm

Büroomööbli ekspordijuht

 

viljar.hiienomm@standard.ee

Tel: 650 9354

Mobiil: 5665 6600

 

Kaido Triebstok

Projektijuht

 

kaido.triebstok@standard.ee

Tel: 650 9363

Mobiil: 501 2318

 

 

Märt Israel

 

 

Ülle Kolberg

 

 

Mariana Võrno

 

Märt Israel

Projektijuht

 

mart.israel@standard.ee

Tel: 650 9359

Mobiil: 504 9333

 

Ülle Kolberg

Projektijuht, vabrikupoe juhataja

 

ulle.kolberg@standard.ee

Tel: 650 9360

Mobiil: 507 4927

 

Mariana Võrno

Tootejuht

 

mariana.vorno@standard.ee

Tel: 650 9367

Mobiil: 503 2360

 

 

Piret Ude

 

 

Toomas Ligi

 

 

Kaile Kullamaa

 

Piret Ude

Joonestaja

 

piret.ude@standard.ee

Tel: 650 9317

 

 

Toomas Ligi

Veebimüügi projektijuht/ joonestaja

 

toomas.ligi@standard.ee

Tel: 650 9379

Mobiil: 5343 2466 

 

Kaile Kullamaa

Müügiassistent

 

kaile.kullamaa@standard.ee

Tel: 650 9305

 

 

 

Esindussalong

Heinike Luht

 

 

Merit Porila

 

 

Heiko Kaunismäe

 

Heinike Luht

Büroomööbli müügijuht

 

heinike.luht@standard.ee

Tel: 650 9457

Mobiil: 5881 1386

 

Merit Porila

Projektijuht

 

merit.porila@standard.ee

Tel: 650 9487

Mobiil: 514 4834

 

Heiko Kaunismäe

Müüja-konsultant

 

heiko.kaunismae@standard.ee

Tel: 650 9437

 

  

 

Tartu salong - Standard Tartu OÜ

Merit Porila

 

 

 

 

 

 

 

Janno Poolakess

Müügijuht

 

janno.poolakess@standard.ee

Tel: 738 4910

Mobiil: 5620 4580