Müügimeeskond

 

 

Martin Kull

 

 

 

Martin Kull

StandardOffice ärisuuna juht

 

martin.kull@standard.ee

Tel: 650 9353

Mobiil: 520 2303

 

Märt Israel

Projektijuht

 

mart.israel@standard.ee
Tel: 650 9359
Mobiil: 504 9333

 

Kaido Triebstok

Projektijuht

 

kaido.triebstok@standard.ee
Tel: 650 9363
Mobiil: 501 2318 

 

 

 

 

 

Merit Porila

 

 Heiko Kaunismäe

Ülle Kolberg

Projektijuht, vabrikupoe juhataja

  

ulle.kolberg@standard.ee
Tel: 650 9360
Mobiil: 507 4927 
 

Merit Porila

Projektijuht

 

merit.porila@standard.ee

Tel: 650 9487

Mobiil: 514 4834

 

Heiko Kaunismäe

Müüja-konsultant

  

heiko.kaunismae@standard.ee

Tel: 650 9437

 

 

 

 Piret Ree

 

 

   

Piret Ree

Projektijuht

  

piret.ree@standard.ee
Mobiil: +46 7043 31605

 

Projektijuht

Ametikoht täitmata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mariana Võrno

Tootejuht

 

mariana.vorno@standard.ee
Tel: 650 9367
Mobiil: 503 2360 

 

 

Kaile Kullamaa

Võtmekliendihaldur

  

kaile.kullamaa@standard.ee

Tel: 650 9305

 

 

 

 

 

 

 Piret Ude

 

 Toomas Ligi

 

 

 

Piret Ude

Joonestaja

  

piret.ude@standard.ee

Tel: 650 9317

 

 

 

Toomas Ligi

Veebimüügi projektijuht/ joonestaja

  

toomas.ligi@standard.ee

Tel: 650 9379

Mobiil: 5343 2466

 

  

 

Tartu salong - Standard Tartu OÜ

Merit Porila

 

 

 

 

 

 

 

Janno Poolakess

Müügijuht

 

janno.poolakess@standard.ee

Tel: 738 4910

Mobiil: 5620 4580