Meist

kontorimööbel, büroomööbel, konverentsilauad

AS Standard on Baltimaade suurim ühiskondlike ruumide sisustamisega tegelev ettevõte, mis tegutseb juba aastast 1944. Standardi äritegevus jaguneb kahe põhisuuna vahel: StandardPro pakub lahendusi hotellide ja muude projektikeskset lähenemist vajavate ruumide sisustamisel; StandardOffice on keskendunud büroopindade interjöörilahendustele.

 

Standardi suurim tugevus ja eelis paljude teiste sisustusettevõtete ees on interjööri terviklahendus – see tähendab kliendile täisteenust esimesest konsultatsioonist valmis projekti üleandmiseni. Kui valid Standardi oma partneriks, saad kogu sisustamiseks vajamineva kätte ühest kohast. Iga projektiga tegeleb Standardist professionaalne projektijuht, kellele on toeks suurte kogemustega spetsialistide meeskond.

 

Mööbel disainitakse ning projekteeritakse kliendi soovist lähtuvalt, väärtustades toodete omapära ja eristumist. Büroomööbli vallas pakub Standard suurt valikut valmislahendusi, millega saab tutvuda ettevõtte kodulehel ja tootekataloogis.

 

Standardi mööbel valmib oma tootmisüksustes, kus kasutatakse tänapäevaseid ja keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid ning kvaliteetseid materjale. Lisateenusena pakub Standard toodete kohale toimetamist ja paigaldust.

 

Tulemus – stiilne ja mugavaimate lahendustega ruum.

 

Standardil on aastakümnete pikkune kogemus sisustuslahenduste pakkumisel, mille jooksul on ettevõtte haare laienenud üle Euroopa, mitmeid innovaatilisi projekte on tänaseks valminud ka Aafrikas.